Dane kontaktowe

4 Houses Nieruchomości

ul. Rokicińska 146

95-020 Andrespol

NIP 726-144-53-77

Prosimy o wcześniejsze umówienie terminu spotkania.

LICENCJONOWANY POŚREDNIK W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI , licencja Ministra Infrastruktury nr 9253

Właściciel

Aleksandra Bondyra

tel.kom. +48 797 434 501

email :aleksandra.bondyra@4-houses.pl

Praca

A | A | A

Jesteśmy licencjonowanym biurem nieruchomości funkcjonującym z sukcesami na rynku łódzkim. Charakteryzuje nas szczególna dbałość o interesy klienta i jego majątek oraz wysoka staranność w wykonywaniu powierzonych nam zleceń, zgodnie ze standardami obowiązującymi licencjonowanych pośredników w obrocie nieruchomościami.

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu, nie boisz się nowych wyzwań,
nie chcesz być trybikiem w korporacji - dołącz już teraz !

Agent ds. Nieruchomości

Miejsce pracy: Łódź
Region: łódzkie

Opis stanowiska:

Do Twoich obowiązków będzie należało:

  • Kompleksowa obsługa klientów chcących kupić lub sprzedać nieruchomość
  • Kompleksowa obsługa klientów chcących wynająć lub nająć nieruchomość
  • Dobór rozwiązań, nieruchomości dopasowanych do  indywidualnych  potrzeb klienta
  • Budowanie długotrwałych relacji z klientami

Wymagania:

Od kandydatów oczekujemy:

  • Silnej motywacji do pracy i realizacji celów
  • Wysokich zdolności interpersonalnych
  • Umiejętności budowania relacji z klientami
  • Zainteresowania tematyką nieruchomości
  • Wykształcenia minimum średniego, studenci 4-5 rok studiów mile widziani
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B
  • Doświadczenia w sprzedaży, nie tylko w branży nieruchomości
  • Przedsiębiorczości, ambicji
  • Umiejętności planowania i organizacji pracy
  • Licencja pośrednika nie jest wymagana

Oferujemy:

Ponieważ będziesz traktowany indywidualnie, proponujemy:

  • atrakcyjny , motywujący prowizyjny system wynagradzania
  • ścieżkę kariery zaprojektowaną indywidualnie pod predyspozycje Agenta
  • system szkoleń
  • telefon komórkowy
  • laptop

CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać na adres aleksandra.bondyra@4-houses.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Wszelkie podane przez Pośrednika informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego

Przejdź do góry strony

rozumiem